خودکشی یک کارمند بانک به علت قتل عام خانواده اش

امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹)  یک کارمند بانک در ایلام بعد از به قتل رساندن اعضای خانواده اش با شلیک گلوله، خودکشی کرد.
کد خبر : 22646
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
خودکشی یک کارمند بانک به علت قتل عام خانواده اش
به گزارش مثلث نیوز، امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹)  یک کارمند بانک در ایلام بعد از به قتل رساندن اعضای خانواده اش با شلیک گلوله، خودکشی کرد.
امروز قتل عام خانوادگی در ایلام با خودکشی قاتل در بانک خاتمه یافت. افشین حیدریان، پدر ایلامی، بعد از شلیک‌های مرگ‌بار به‌سوی اعضای خانواده‌اش آن‌ها را به ضرب گلوله به قتل رساند. مرد ایلامی بعد از قتل‌عام خانواده‌اش خودکشی کرد.
در یکی از خیابان‌های ایلام مقابل بانک جای سوزن انداختن نیست. تنها چند دقیقه زمان کافی بود تا خبر خودکشی یکی از کارمندان بانک در شهر بپیچد. اما آنچه به این خبر رنگ سوگ می‌پاشید این بود که کارمند بانک به نام افشین حیدریان قبل از خودکشی اعضای خانواده اش را قتل عام کرده بود.

حالا جسد غرق در خون افشین حیدریان در آبدارخانه بانک افتاده است. بازپرس جنایی بعد از حضور در محل و بررسی حادثه دستور انتقال جسد را داده است و یکی از همکاران و دوستان نزدیک افشین پتویی برای انتقال جسد او به بانک آورد تا مردمی که مقابل در بانک جمع شده اند با دیدن جسد دچار آزردگی خاطر نشوند.

ماجرای قتل‌عام و خودکشی کارمند بانک در ایلام + عکس و فیلم

کارمند بانک ایلام جلو چشم همکارانش خودکشی کرد

 

ساعت ۸ صبح امروز مثل همیشه در بانک باز شد و کارمندان یکی یکی سر کار حاضر شدند. در همان موقع افشین حیدریان هم در بانک حاضر شد. سراسیمه و آشفته بود و اسلحه‌ای شکاری هم همراه خود به بانک آورده بود. زمین و زمان را لعنت می‌کرد و با صدای بلند به دوستانش می‌گفت که زن و بچه هایش را به قتل رسانده و به خاطر این کار خودش را لعن و نفرین می‌کرد.

هیچ کس جلو دارش نبود و حتی یکی از دوستانش وقتی می‌خواست به او نزدیک شود و اسلحه را از او بگیرد، افشین اسلحه شکاری را به سمت او نشانه رفت و گفت اگر یک قدم جلوتر بیاید او را با گلوله می‌زند. او دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت و همین کافی بود که همکاران او از ترس جانشان عقب نشینی کنند.

این خبر را هم ببینید:  سولقانی: آرزوی ورزشی ام کسب مدال طلای پارالمپیک است/ کلهر مشوق اصلی ام بود

افشین حقیقت را برای همکارانش تعریف کرد و سمت راهروی آبدارخانه رفت. ناگهان صدای شلیک گلوله آمد و بعد صدای کوبیده شدن افشین در کف بانک. او غرق در خون روی زمین افتاد و در جایی که بیست سال شرافتمندانه کار کرده بود چشم هایش را برای همیشه بست. حالا نام او با عنوان “خودکشی عامل قتل عام خانواده ایلامی” در سر تیتر اخبار حوادثی جای گرفته است.

ماجرای اختلاف خانواده ایلامی که قتل‌عام شدند چه بود؟

یکی از شاهدان ماجرا در مورد علت درگیری او با خانواده اش گفت: «افشین همیشه عصبانی و ناراضی بود. او مشکل خاصی با خانواده اش نداشت و پسر بزرگش که ۱۸ سال داشت، جوان آرامی بود. اما گاهی با هم جر و بحثشان شده بود و شب قبل هم باز بین آن‌ها مشاجره اتفاق افتاده بود. افشین پسرش را تهدید کرده بود و او به کلانتری محل رفته بود و موضوع درگیری شان را به پلیس اطلاع داده بود. اما پدرش عصبانی شده بود و وقتی او به خانه برگشت، او را با گلوله از پای درآورده بود. همان موقع همسر افشین بالا سر پسرش رفته بود و می‌خواسته به صورت او دست بکشد که افشین او را هم به ضرب گلوله اسلحه شکاری از پای در آورد. بعد هم بالای سر پسر کوچکش که ۱۱ سال داشت رفته بود و او را هم با شلیک گلوله کشت.»

مرد ایلامی چرا خانواده‌اش را قتل‌عام کرد؟

این فرد در ادامه گفت: «افشین از اوضاع مالی خود شکایت داشت و با اینکه زندگی خوبی داشت، همیشه انسان گله‌مندی بود. او این اواخر زیاد از مرگ حرف می‌زد و می‌گفت این دنیا دیگر جای خوبی برای زندگی نیست.»

ساعت حدود ۱۱ صبح روز یکشنبه جسد کارمند بانک که خودکشی کرده بود با دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

این خبر را هم ببینید:  معرفی پیشکسوتان عرصه تئاتر| «جمشید جهانزاده»؛ هنرمندی واقع گرا و صمیمی
منبع: رکنا
انتهای پیام
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر خود را برای این خبر ثبت کنید.x
()
x